Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu filminin konusu nedir? Karayip Korsanları 3 oyuncuları kimdir?

Karayip Korsanları filmi serisinin üçüncü filmi at ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkıyor. Jonny Deep efsane rolü Jack Sparrow ile hafızalara kazındığı film bu akşam atv ekranlarında yayınlanıyor. Peki, Karayip Korsanları 3: Dünyanın Sonu filminin konusu nedir? Karayip Korsanları 3 oyuncuları kimdir? Film ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor.

KARAYİP KORSANLARI 3 OYUNCULARI KİMLER?

Johnny Depp
Orlando Bloom
Keira Knightley
Bill Nighy
Stellan Skarsgård
Jack Davenport
Tom Hollander
Chow Yun-Fat
Geoffrey Rush

KARAYİP KORSANLAR DÜNYANIN SONU FİLMİ KONUSU

Will Turner ile birlikte Elizabeth Swann, Kaptan Jack Sparrow’u, Davy Jones’un dolabı’ndaki akıllara zarar tuzaktan kurtarıp özgürlüğüne kavuşturmak adına çaresizlik içinde Kaptan Barbossa ile gizli bir anlaşma yaparlar yaparlar. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolü altında olan Davy Jones’un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi Uçan Hollandalı, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır.

İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açan korsanlarımızın yolu egzotik Singapur’a düşer. Burada kurnaz Singapurlu korsan Sao Feng ile kafa kafaya gelirler. Dünyanın sonu tabir edilen uzakdoğu okyanuslarındaki nihai savaşta terazinin dengeleri ortadadır. Korsanların her biri sadece kendi hayatının ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak; aynı zamanda özgürlük sevdalısı korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir.

KARAYİP KORSANLARI 3 FİLMİ

Kaptan Jack Sparrow’u Davy Jones’un sandığındaki tuzaktan kurtarıp, özgürlüğüne kavuşturmaya kararlı olan Will Turner ile Elizabeth Swann çaresiz kalır ve Kaptan Barbossa ile ittifak yapar. Doğu Hindistan Ticaret Şirketi’nin kontrolü altında olan Davy Jones’un ürkütücü görünümlü hayalet gemisi The Flying Dutchman, dünyanın bütün denizlerini kasıp kavurmaktadır.

İhanet, vefasızlık ve dönekliğin kol gezdiği vahşi denizlerde yelken açan korsanlarımızın yolu egzotik Singapur’a düşer. Burada sevimli ve kurnaz Çinli korsan Sao Feng ile kafa kafaya gelirler. Dünyanın sonu tabir edilen Uzakdoğu okyanuslarındaki nihai savaşta terazinin dengeleri ortadadır.

Korsanların her biri sadece kendi hayatı ve kaderi için taraf olmakla kalmayacak; aynı zamanda özgürlük sevdalısı korsan yaşam tarzının geleceğini kurtarma mücadelesi verecektir.

KARAYİP KORSANLARI DÜNYANIN SONU NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Türkiye Gösterime tarihi 25 Mayıs 2007 olan filmin, yönetmen koltunda Gore Verbinski oturuyor. Film 

300 milyon USD ile en yüksek bütçeli filmlerin başını çekiyor. Gişede yaptığı hasılat ise 961 milyon USD. 

Yorumlarınızı bekliyorum.